Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację podane informacje mogą ulec zmianie.

Loty do Wenecji będą obsługiwane przez lotnisko Marco Polo w Wenecji od 2 do 30 maja 2021 r.

Pierwszy lot z Poznania na lotnisko Wenecja-Treviso odbędzie się 3 czerwca!

Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie już od 89 zł w ramach całej siatki połączeń na podróże od marca do czerwca 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocji można dokonać jedynie do czwartku (10 grudnia) do północy na stronie www.ryanair.com.

Jason McGuinness, Dyrektor Handlowy Ryanaira cieszy się z ogłoszenia nowej trasy i dodaje:

Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 2 maja 2021 roku i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021. Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Wenecji aż do października 2021 r.

Błażej Patryn, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica mówi:

Nowe połączenie do Wenecji Treviso ogłoszone przez linie lotniczą Ryanair to bardzo ważny sygnał w tych trudnych dla naszej branży czasach. Właśnie dzisiaj ta doskonała wiadomość dla mieszkańców Poznania oraz regionu pokazuje, że możemy patrzeć z optymizmem na nowy, nadchodzący, 2021 rok. Długo oczekiwane pojawienie się tej oferty i regularne loty do Wenecji pozwolą na dotarcie do tego turystycznego regionu bezpośrednio z Poznania. Poznańskie lotnisko podejmuje wszystkie możliwe kroki, aby budować ofertę dla spragnionych podróży lotniczych Wielkopolan. Teraz zapowiedziane połączenie linii lotniczej Ryanair buduje nasz optymizm na przyszłość i buduje pozycję ofertową naszego lotniska. Wenecja i jej region, to nie tylko destynacja z ofertą na dłuższe wyjazdy wakacyjne, ale także na citybreak’owe odwiedziny w unikatowym na skalę światową mieście. Właśnie teraz, w czasie wielu wyzwań, podróże lotnicze są jeszcze bardziej bezpieczne niż kiedykolwiek, a linie lotnicze Ryanair oraz Port lotniczy Ławica jesteśmy gotowi już teraz i w nowym sezonie, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjmować na ścieżce pasażerskiej, wszystkich chętnych na lotnicze podróże. Mamy nadzieję, że to połączenie na długo wpisze się do naszego rozkładu lotów. Teraz wszystko w rękach mieszkańców Wielkopolski.

Wenecja prosto z Poznania!

 • Ryanair

  od 3.06.2021

  Czwartek

  • TSF 18:15 – POZ 19:55
  • POZ 20:20 – TSF 22:00

  Niedziela

  • POZ 06:35 – TSF 08:15
  • TSF 08:40 – POZ 10:20