Na każdym z parkingów jest możliwość skorzystania z wózków bagażowych.

Płatności za postój

Przed wyjazdem z parkingu:

  • w kasach automatycznych zlokalizowanych na wszystkich parkingach oraz w hali przylotów
  • w biurze obsługi parkingów APCOA w Terminalu Odloty – trzecie biuro po prawej stronie (płatność gotówką lub kartą płatniczą).

Wszystkie obiekty parkingowe są dozorowane i zarządzane przez:
APCOA Polska Sp. z o.o.
tel.: +48 696 041 162
email: [email protected]
www.apcoa.pl

Parking długoterminowy na lotnisku Ławica

Wybierasz się w podróż służbową na dwa tygodnie? A może planujesz zagraniczne wakacje?  Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku najwygodniejszym środkiem transportu na lotnisko jest własny samochód. Nie musisz umawiać się z kierowcą na daną godzinę i obawiać się, że nie będzie punktualny, nie musisz też w pośpiechu pakować bagaży do auta. Możesz spokojnie nawet dzień przed wyjazdem umieścić walizki w bagażniku. Zapewnij sobie niezbędny komfort przed odlotem. Przyjedź na Port Lotniczy Poznań-Ławica własnym samochodem i zaparkuj w zielonej strefie przeznaczonej na parking długoterminowy. Zapraszamy!

Poznaj komfort korzystania z parkingu długoterminowego na Ławicy

Decydując się na transport na lotnisko Poznań-Ławica własnym autem, uniezależniasz się od mnóstwa czynników, na które możesz nie mieć wpływu. To ogromny komfort, który pozwala zaoszczędzić dużo czasu, nerwów, a nawet pieniędzy. Korzystając z zielonej strefy na naszym parkingu, możesz bezpiecznie pozostawić samochód nawet na 4 tygodnie i nie obawiać się, że po powrocie czeka Cię męcząca podróż drogą taksówką. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać parking długoterminowy tuż przy lotnisku Ławica.

Lotnisko Poznań-Ławica – długoterminowy parking, na którym zostawisz auto nawet na miesiąc

W naszym cenniku korzystania z długoterminowego parkingu przy lotnisku Poznań-Ławica znajdziesz takie propozycje, które pozwolą Ci idealnie dopasować czas postoju do długości podróży. Oferujemy atrakcyjne ceny za pozostawienie samochodu na 8, 12 lub 15 dób – z możliwością przedłużenia postoju o kolejne dni, za ustaloną stawkę dobową. Maksymalna długość postoju – z pojedynczym biletem parkingowym – to 4 tygodnie. Po upływie tego czasu istnieje możliwość dokupienia dodatkowego biletu uprawniającego do postoju na kolejne tygodnie. Zapraszamy na parking długoterminowy tuż przy lotnisku Poznań-Ławica – zapoznaj się z cennikiem i postaw na wygodę!

Jak korzystać z parkingu przy lotnisku Poznań-Ławica?

Strefę długoterminową naszego parkingu poznasz po kolorze zielonym, którym oznaczone są sekcje P5 oraz P6. Wystarczy pobrać bilet przy szlabanie wjazdowym na teren lotniska, a następnie użyć go przy wjeździe na wybraną strefę. Opłatę za postój uiszcza się przy wyjeździe z parkingu – w automatycznej kasie samoobsługowej lub w biurze obsługi parkingów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, jak również cennikiem korzystania z parkingu długoterminowego położonego przy lotnisku Poznań-Ławica. Życzymy szczęśliwej podróży!