Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

Cieszymy się z rozpoczęcia sezonu zimowego i powrotu tras do Paryża oraz Kijowa. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu. W zimowym rozkładzie lotów – oprócz Wysp Brytyjskich oraz Irlandii – pozostanie rownież trasa do Alicante (raz w tygodniu).

Błażej Patryn, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica dodał:

Dobre wiadomości od Linii Lotniczej Ryanair dla Portu Lotniczego w Poznaniu są bardzo ważnym elementem budowy oferty dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz całej Wielkopolski. Bardzo się cieszymy, że mimo trudnej obecnej sytuacji dla portów lotniczych oraz przewoźników i wynikających z niej, jesienią 2020, wielu wyzwań, Ryanair przekazuje dobre wiadomości. Powrót tras z Poznania do Paryża i Kijowa oraz utrzymanie w zimowym rozkładzie rejsów do Alicante, na Wyspy Brytyjskie oraz Irlandii, stanowi ważny element nie tylko ekonomiczny dla regionu, ale bardzo ważny czynnik podtrzymywania relacji między krajami i ich mieszkańcami. Dzięki tej informacji mieszkańcy regionu będą mogli nadal szybko i bezpiecznie realizować swoje potrzeby podróży lotniczych. Linie Ryanair oraz Port Lotniczy w Poznaniu bezpiecznie i zgodnie ze wszystkimi zaleceniami przyjmują na ścieżce pasażerskiej wszystkich podróżnych. Życzymy udanych lotów z Poznania!