Global

Wykorzystaj optymalnie swe wakacje w Europie, z pomocą doskonałego partnera w zakresie wynajmu samochodów. Gdziekolwiek się skierujesz,  samochód z GLOBAL Rent-a-Car będzie dostępny w pobliżu.

Klient może sam elastycznie ustalać tempo swojej podróży, w razie potrzeby wydłużając lub skracając wynajem.  Dzięki temu możecie Państwo podziwiać krajobrazy i cieszyć się lokalnymi atrakcjami, pozostając w zgodzie ze swym kalendarzem. Wynajmijcie samochód i poznajcie spektakularne krajobrazy krajów skandynawskich, takich jak Norwegia, Szwecja czy Finlandia.

A może wybrać plaże krajów śródziemnomorskich?  GLOBAL Rent-a-Car zapewnia swym Klientom mobilność  w Hiszpanii, we Włoszech i w Grecji, dzięki czemu mogą oni cieszyć się z dostępu do najpiękniejszych plaż i najciekawszych restauracji. Polecamy też wycieczki po najciekawszych miastach Europy: Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, Amsterdam, Rzym czy Berlin – wybór należy do Państwa.

Atrakcje kulturalne, kulinarne i zakupowe, a także nocne rozrywki czekają, a GLOBAL Rent-a-Car  zapewni swobodę planowania podróży zgodnie z Państwa preferencjami.