Flex

01
02

Wypożyczalnia samochodów Flex Rent a Car

Potrzebujesz szybko przemieścić się w danej lokalizacji? Przylatujesz do obcego miasta, ale chcesz się po nim poruszać bez potrzeby korzystania z komunikacji miejskiej czy taksówek? Wypożycz samochód w Flex Rent a Car! Jesteśmy firmą, dzięki której sprawnie i bez zbędnych formalności wynajmiesz auto – komfortowe, z pełnym bakiem i gotowe do drogi.

Z nami wynajmiesz auto w całej Polsce

Flex Rent znajdziesz na najważniejszych lotniskach w całej Polsce, a także w dużych ośrodkach miejskich. Z naszych samochodów korzystają klienci z całego świata – jesteśmy częścią międzynarodowej firmy, uznanej marki na globalnym rynku wynajmu samochodów. Dzięki temu doskonale wiemy, czego oczekują od nas klienci i jak możemy jeszcze skuteczniej świadczyć usługę wynajmu aut.

Stawiamy na jasne zasady wypożyczania samochodu.  U nas znajdziesz  auta w najlepszej cenie.  Oferujemy auta  od małych ekonomicznych po komfortowe Suv-y oraz rodzinne Vany.

Zainteresowany? Zarezerwuj swój pojazd już dziś, dzięki formularzowi dostępnemu na naszej stronie internetowej!

Kiedy warto skorzystać z wynajmu samochodu?

Powodów do wypożyczenia samochodu nie brakuje. Jednym z nich jest wyjazd wakacyjny, który chcesz spędzić maksymalnie aktywnie. Dzięki wynajmowi nie musisz wykorzystywać prywatnego pojazdu do dalekich podróży (możesz skorzystać z wygodnego i szybkiego samolotu), a do tego możesz być pewny, że samochód wybranej klasy będzie na Ciebie czekał. Z nim łatwo dotrzesz do każdej lokalizacji i zabierzesz ze sobą mnóstwo bagaży – bez zwracania uwagę na transport publiczny (np. kolej), który niestety często zawodzi lub nie dociera wszędzie tam, gdzie byś chciał.

Samochód na wynajem to także świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą mieć własnego pojazdu, ale od czasu do muszą skorzystać z szybkiego środka transportu. W ten sposób bardzo łatwo zaoszczędzisz czas i pieniądze – w końcu korzystać z wypożyczalni, nie musisz opłacać ubezpieczenia, martwić się przeglądem czy wymianą opon. Elastyczność wynajmu w Flex Rent udowadnia, że możesz korzystać z dobrodziejstw samochodu bez konieczności kupowania go za duże pieniądze.

Samochód na wynajem w podróży służbowej

Wypożyczenie auta to doskonały sposób na zapewnienie pracownikom mobilności w trakcie delegacji czy innych ważnych służbowych okazji. Wynajęty samochód służbowy może służyć firmie nawet przez wiele miesięcy czy lat – jednocześnie jest to bardziej elastyczna forma transportu niż np. samochód leasingowy. Warto z tej możliwości skorzystać, gdy firma potrzebuje natychmiast powiększyć swoją flotę lub na przykład wysłać pracownika w delegację do innego miasta czy województwa.