Flex To Go

01
02

Wypożyczalnia samochodów Flex To Go – Poznań Ławica

Ławica to jedno z najstarszych lotnisk w Polsce – zostało otwarte w drugiej dekadzie XX wieku. Obecnie to główne lotnisko dla województwa wielkopolskiego, które jednocześnie może pochwalić się 7. wynikiem pod względem liczby obsłużonych pasażerów w 2019 roku. Od 2006 roku nosi imię Henryka Wieniawskiego, sławnego kompozytora i skrzypka. Od centrum Poznania port lotniczy dzieli około 8 kilometrów. Jak najlepiej pokonać tę trasę? Świetnym rozwiązaniem jest tani wynajem aut z Lotniska Poznań.

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów – Poznań Lotnisko Ławica

Cenisz czas podczas podróży i nie chcesz dopasowywać się do rozkładów jazdy komunikacji miejskiej? Po przylocie do Poznania chcesz jak najszybciej ruszyć dalej? Wypożyczalnia aut w Poznaniu-Ławicach Ci to umożliwi! Dzięki Flex To Go zarezerwujesz pojazd jeszcze przed samą podróżą, a na miejscu wypełnisz resztę formalności. Z nami masz pewność, że samochód będzie gotowy do jazdy – do jego wynajęcia potrzebujesz prawa jazdy i dokumentu tożsamości. Do Poznania z lotniska najłatwiej dotrzeć drogą nr 307, natomiast w przypadku dalszej podróży najlepiej kierować się na autostradę A2 lub drogę S11.

Tani wynajem aut – Poznań lotnisko

Najchętniej wybieranymi kierunkami z Ławicy są takie kraje europejskie jak Wielka Brytania, Francja czy Włochy. Ponadto z poznańskiego lotniska polecimy do Hiszpanii, Niemiec czy Grecji. Wypożyczalnia samochodów na poznańskim lotnisku to ważne uzupełnienie tej oferty, dzięki czemu nie musisz korzystać z droższych możliwości (np. taksówki). Jeśli musisz z lotniska dotrzeć w kilka miejsc na mapie Wielkopolski, to wynajem auta w Poznaniu-Ławicy jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Po spełnieniu wszystkich formalności auto będzie Ci służyć tak długo, jak potrzebujesz. Co ważne, pojazd jest dostępny całą dobę, w przeciwieństwie do komunikacji miejskiej czy droższych taksówek. Po prostu wsiadasz i jedziesz – to naprawdę jest takie proste.