CarHire – Enterprise

Enterprise Rent a Car to nazwa dobrze znana podróżnym i wycieczkowiczom. Jesteśmy marką uznawaną za lidera w branży wynajmu samochodów na całym świecie. Cenimy naszych klientów i pracowników, jak gdyby byli naszą rodziną.

Enterprise Rent-A-Car to historia nieustających sukcesów. Nasze główne zasady, a także ciężka praca, obracają się wokół osobistej uczciwości i zasad etyki. Zawsze wierzymy w potrzebę wzmacniania społeczności wśród których działamy. Klientów traktujemy jak rodzinę. Praca z nimi to wysiłek dający satysfakcję. Te wszystkie kwestie są dziś tak samo prawdziwe, jak w roku 1957, gdy powstała nasza firma. Dziś nasza obszerna sieć, flota i oferta usług zapewniają Enterprise pozycję pośród największych dostawców rozwiązań transportowych na świecie. Jesteśmy obecni na ponad 9 tyś. lotniskach, dysponujemy flotą ponad 1,7 mln i zatrudniamy ponad 90 tyś. pracowników.

W Polsce również świadczymy swoje usługi na większości lotnisk pasażerskich, oferując szeroką gamę modeli pojazdów, optymalną ofertę dopasowaną do Klienta, szereg produktów dodatkowych wspierających podróż a także profesjonalną i miłą obsługę.
Nasza drużyna na lotnisku Poznań Ławica czeka na Ciebie.

Daj nam szansę i przekonaj się, że Enterprise zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu.