So! Coffee

SO! COFFEE to ogólnopolska sieć kawiarni, obecna w 25 miastach Polski. Naszą misją jest  dostarczanie Ci autentycznych i niezapomnianych doświadczeń . Świeżość i najwyższa jakość naszych ziaren jest wyczuwalna w każdym jej łyku. To wszystko dzięki temu, że naszą pracę wypełnia pasja. 

SO! COFFEE to miejsce wytchnienia i relaksu – z miłą atmosferą, oryginalnym wystrojem i bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Kawa w SO! COFFEE to specjalnie skomponowana mieszanka wyselekcjonowanych ziaren Arabiki pochodzącej z centralnej i  południowej Ameryki z azjatycką Robustą. To właśnie kawa pochodząca z tych upraw nadaje naszej mieszance czekoladowego posmaku, obecność Robusty gwarantuje doskonały efekt jedwabistej cremy, zaś nasza metoda palenia ziaren zapewnia idealną konsystencję oraz odpowiedni poziom kwasowości, wydobywając jednocześnie najprzyjemniejsze aromaty cytrusowe.

SO! COFFEE to także herbaty i napary o szlachetnych, wyrazistych smakach, świeżo wyciskane soki, codziennie wypiekane ciasta, przygotowywane na miejscu gofry, a także lody Furore! przygotowywane z samych naturalnych składników.