Wizz Air, największa w Europie i najbardziej zrównoważona linia lotnicza na świecie*, ogłasza dodanie nowej trasy z Poznania do Rzymu Fiumicino, zwiększając tym samym liczbę połączeń z Polski.

Połączenie zostanie uruchomione 28 października 2024 roku, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki). Bilety są już dostępne na stronie wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ, a ceny zaczynają się od 109 PLN.
* Według CAPA Report – Centre for Aviation Awards for Excellence 2022 и 2023

Rzym, miasto z bogatą historią i ogromnym znaczeniem kulturalnym, zapewnia podróżnym dostęp do takich zabytków jak Koloseum, Forum Romanum czy Fontanna di Trevi. Słynący ze swoich kulinarnych specjałów i artystycznych skarbów, Rzym oferuje niezapomniane wrażenia dla każdego odwiedzającego.

Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: – Z radością ogłaszamy ekspansję naszej siatki połączeń z Polski dodając nową trasę WIZZ. Dzięki stałemu rozwojowi oraz zaangażowaniu w tworzenie jak najlepszych możliwości podróży pasażerom, już dziś możemy poinformować o nowym połączeniu z Poznania do Rzymu – jednego z najbardziej kultowych miejsc w Europie. Dzięki najnowszemu połączeniu Wizz Air łączy Polskę z ponad 150 miejscami docelowymi w 26 krajach, co wzmacnia nasze zobowiązanie do zapewnienia dostępnych i niezawodnych podróży lotniczych.

RZYM-FIUMICINO
inauguracja połączenia: 28.10.2024 r.
✈︎ 3x w tygodniu:
w poniedziałki, środy, piątki.

BILETY: www.wizzair.com

Pasażerowie mogą bezpiecznie rezerwować bilety z WIZZ Flex. Dzięki usłudze WIZZ Flex pasażerowie mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać natychmiastowy zwrot 100% ceny biletu w postaci kredytu na koncie WIZZ.

Zapraszamy od października #ProstozPoznania do Rzymu Fiumicino z linia lotniczą Wizz Air!