WYJĄTKOWA OFERTA!

Pasażerowie mogą już zarezerwować lot i długo wyczekiwany jesienny wypoczynek w jednym z czterech nowych kierunków Ryanaira z Poznania – Amman, Bruksela, Helsinki czy Manchester. Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Poznania Ryanair wprowadził wyjątkową ofertę „Kup jeden bilet, a na drugi dostaniesz 50% zniżki”. Promocja obowiązuje jedynie dziś na stronie ryanair.com i dotyczy lotów we wrześniu i październiku na ponad 800 trasach.

Nowe trasy: Sezon Zima 21/22

Michał Kaczmarzyk, Prezes Buzz – linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair, powiedział:

„Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy. Z przyjemnością ogłaszamy więc cztery nowe polaczenia z Poznania do Ammanu, Brukseli, Helsinek i Manchesteru. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 23 trasy z Poznania, co potwierdza, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii.

Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Poznania Ryanair wprowadził wyjątkową ofertę – „Kup jeden bilet, a na drugi dostaniesz 50% zniżki”. Promocja obowiązuje jedynie dziś i dotyczy lotów we wrześniu i październiku na wybranych trasach przy zakupie przynajmniej dwóch biletów w ramach taryfy Value Fare.”

Grzegorz Bykowski, Wiceprezes Portu Lotniczego Poznań Ławica powiedział:

„Powrót ruchu lotniczego, w tych trudnych dla branży i dla naszego lotniska czasach pandemii, dzięki ofercie linii lotniczej Ryanair jest dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski ogromną szansą na realizowanie szerokich planów podróżniczych. Po okresie wakacyjnym i największej siatce połączeń w historii lotniska, teraz sezon zimowy, z ogłoszonym przez Ryanair rozkładem lotów, ponownie otwiera optymistyczne perspektywy. 23 trasy, a w tym 4 nowości pozwolą dotrzeć transportem lotniczym do zupełnie wyjątkowych miejsc. Premiery, jak Amman, Bruksela, Helsinki i Manchester, oczekiwane od dłuższego czasu, to kierunki tak różnorodne, iż spełnią różne potrzeby naszych pasażerów chcących oderwać się od codzienności. Oferta jest już w systemach rezerwacyjnych Ryanair, a dzięki przygotowanym przez tego przewoźnika promocjom, będzie można polecieć z Poznania na bardzo korzystnych warunkach. Teraz gorąco zachęcam, by już tylko kupić bilet, wsiąść do samolotu i w najbezpieczniejszych z możliwych warunkach bezpieczeństwa udać się w swój lot.”

W miarę powrotu  podróży lotniczych w Polsce do poziomu sprzed Covidu, Ryanair nadal pozostanie liderem w ożywianiu ruchu lotniczego i turystyki w całej Europie.

INFOGRAFIKA:
Ryanair w Poznań Airport – Sezon 21/22