Panek

Panek S.A. jest polską firmą z 21-letnią historią i wyłącznie polskim kapitałem. Jako lider polskiego rynku Rent a Car PANEK wyznacza standardy jakości obsługi klienta, co potwierdzają coroczne, liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez klientów największych serwisów bookingowych na świecie. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala PANEK Rent a Car na stworzenie unikalnej oferty pojazdów podzielonych na 19 klas, różniących się wielkością, wyposażeniem i przeznaczeniem. Dzięki tak szerokiej ofercie, firma jest w stanie sprostać każdym, nawet najbardziej ambitnym wymaganiom swoich klientów.


Dowiedz się więcej

Z usług Panek S.A korzysta ponad 30 000 Klientów, którzy pokonują rocznie ponad 65 000 000 kilometrów, co można przeliczyć na odległość odpowiadającą 85 podróżom na księżyc i z powrotem. PANEK Rent a Car wie, że spokój podczas wakacyjnych i biznesowych podróży swoich klientów zapewnić może tylko nowoczesna i bezpieczna flota ponad 2000 pojazdów dostępnych na terenie wszystkich międzynarodowych portów lotniczych w Polsce oraz wielu centrów handlowych.

Przejrzyste zasady wynajmu i brak ukrytych opłat przygotowawczych, czyni z firmy godnego zaufania partnera biznesowego, oraz chętnie wybieranego dostawcy usług dla sektora prywatnego. Panek S.A. to nie tylko samochody – to cały sztab ludzi, którzy codziennie pracują na zadowolenie klientów, którzy otrzymują pojazdy w nienagannym stanie technicznym i wizualnym, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

 

KONKURS!

Wygraj Mercedesa CLA Shooting Brake Z PEŁNYM BAKIEM na rok!

Imprezy urodzinowe mają to do siebie, że podczas ich trwania powstają szalone pomysły, które należy natychmiast zrealizować. Takim pomysłem jest PANEK NO LIMITS, czyli konkurs na najbardziej kreatywny, szalony materiał video, który wywoła uśmiech na twarzach oglądających! Ale to nie wszystko, bo bardziej szalona od naszego pomysłu jest nagroda jaką przyznamy zwycięzcy konkursu, a będzie nią Mercedes-Benz Shooting Brake na 12 miesięcy wraz z kartą paliwową, dzięki której zwycięzca będzie mógł tankować swoją gwiazdę przez cały rok!

Założenia konkursu są proste:

  • Wynajmij samochód carsharingowy PANEK.
  • Weź kamerę, smartfon lub inne urządzenie rejestrujące i nagraj swój brawurowy film (trwający max. 60 sekund). Pokaż w nim swoją interpretację hasła NO LIMITS!
  • Gotowe video wrzuć na Facebooka, Instagrama, Tik Toka lub Youtube, a najlepiej na każdy z tych portali! Pamiętaj, że musisz mieć profil publiczny.
  • Oznacz nasz profil oraz dodaj #paneknolimits.
  • W treści posta nominuj 3 osoby i zachęć ich do wzięcia udziału w konkursie.
  • To wszystko! Pozostanie Ci już tylko oczekiwanie na wyniki!

Brzmi świetnie, prawda? To wszystko jest możliwe! Wystarczą chęci, kreatywność i trochę szczęścia, bo konkurencja będzie zapewne bardzo silna. Pamiętajcie, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i działanie w zgodzie z prawem.

Na zgłoszenia czekamy do 31 października. Po tym czasie komisja konkursowa uda się na naradę i wybierze szczęśliwca, który otrzyma od nas na rok Mercedesa CLA Shooting Brake z kartą paliwową.


Dowiedz się więcej