Greenmotion

Firma Green Motion, założona w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, jest obecnie uznawana za wiodącą na świecie firmę w zakresie wynajmu samochodów i samochodów dostawczych o niskiej emisji CO2.

Green Motion oferuje swoim klientom wynajem samochodów i samochodów dostawczych w krajach takich jak Wielka Brytania, Irlandia Północna, Cypr, Malta, Węgry, Islandia, Włochy (Sycylia) i Meksyk, a dalsze lokalizacje są otwarte na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Green Motion oferuje zarówno klientom na wakacjach, jak i w celach biznesowych możliwość korzystania z wysokiej jakości wypożyczalni samochodów, pomagając jednocześnie zmniejszyć emisję CO2 związaną z podróżą drogową.

W prostych zasadach wynajmując samochód z firmy Green Motion ma się udział w redukowaniu emisji CO2 zarazem ciesząc się ekonomicznym spalaniem paliwa oraz czołowymi cenami na rynku.

Green Motion oferuje swój serwis wynajmu samochodów i vanów z takich miejsc jak Litwa, Łotwa i Polska, włączając takie popularne lotniska jak Lotnisko Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Port lotniczy Kraków-Balice i wiele innych.

Dodatkowo do naszych miejsc na lotniskach, Green Motion coraz częściej wynajmuje się samochody w centralnych częściach miasta, jak  na przykład Dworzec Centralny w Warszawie.

Poza oferowaniem niskiej emisji spalin, Green Motion przestrzega swoich zasad polityki ochrony środowiska zapewniając, że nasze negatywne oddziaływania na naszą planetę są zmniejszone do minimum. W końcu zawsze mamy wybór wynająć ekologiczny samochód w „zielonej” firmie.

Dziękujemy za wybranie wypożyczalni samochodów i vanów Green Motion w Polsce.