Postój do 2 minut przed halą odlotów (Kiss&Fly) pozwala na podwiezienie pasażera oraz pomoc przy wypakowaniu bagaży. Całkowity bezpłatny czas pobytu w strefie Kiss&Fly, od momentu wjazdu na teren lotniska do wyjazdu – wynosi 10 minut.

Strefa

Kiss & Fly

 • do 10 min
  0 PLN
 • do 20 min
  20 PLN
 • +10 min
  10 PLN

Nasze parkingi są zlokalizowane bezpośrednio przed terminalem pasażerskim i zostały dostosowane do potrzeb podróżnych.

Parkingi średnioterminowe

  • Parking
   P1
   niebieski
  • Parking
   P2
   żółty
  • Parking
   P3
   czerwony
  • dla pasażerów udających się w kilkudniową podróż oraz dla osób odwożących.
   dla pasażerów udających się w kilkudniową podróż.
   dla osób odbierających pasażerów przylatujących.

Na każdym z parkingów jest możliwość skorzystania z wózków bagażowych!

Wjazd na parking

Przez pobranie biletu parkingowego przy szlabanie wjazdowym na teren lotniska, a następnie użycie go przy wjeździe na wybrany parking.

Płatności za postój

przed wyjazdem z parkingu:

 • w kasach automatycznych zlokalizowanych na wszystkich parkingach oraz w hali przylotów,
 • w biurze obsługi parkingów na parkingu P2 lub w hali odlotów (płatność gotówką lub kartą płatniczą).

Wszystkie obiekty parkingowe są dozorowane i zarządzane przez:
APCOA Parking Polska Sp. z o.o.
tel.: +48 696 041 162
email: lawica@apcoa.pl
www.apcoa.pl

Strefa Kiss&Fly na parkingu przy Lotnisku Ławica

Nie planujesz długiego pożegnania z bliską osobą? Skorzystaj ze strefy Kiss&Fly, znajdującej się tuż przed halą odlotów. Dzięki bezpłatnemu postojowi do 10 minut możesz przywieźć pasażera bezpośrednio pod główne wejście lotniska, a także pomóc mu wypakować bagaże. To wygodna opcja dla wszystkich, którym zależy na czasie, a którzy nie chcą płacić za postój na parkingu.

Zróżnicowana oferta parkingów średnioterminowych dla Klientów Portu Lotniczego Ławica

Z myślą o różnych potrzebach naszych pasażerów – zarówno tych, zatrzymujących się przed lotniskiem na dłużej, jak i tych, którzy cenią sobie długie pożegnania lub odbierają przylatujących, przygotowaliśmy kilka świetnie zlokalizowanych parkingów. Jako jedno z największych lotnisk w kraju oferujemy wiele miejsc postojowych dla osób opuszczających Polskę na kilka dni lub nawet tygodni. Dysponujemy atrakcyjnym cennikiem i pomocą w przypadku jakichkolwiek trudności z pozostawienia auta.

Parkingi średnioterminowe przy Lotnisku Ławica w Poznaniu

Przyjechałeś na lotnisko własnym autem i musisz zostawić je na kilka lub kilkanaście dni? Chcesz po przylocie szybko dostać się do domu własnym transportem bez konieczności oczekiwania na taksówkę? Zapraszamy do skorzystania z oferty parkingów średnioterminowych. W zależności od obłożenia lub sezonu naszym Klientom oferujemy możliwość otwarcia także drugiego placu z miejscami postojowymi – tak, aby każdy bezpiecznie i wygodnie mógł zaparkować swój pojazd.

Ławica – zapraszamy do skorzystania z najtańszego parkingu w okolicy

Zapomnij o szukaniu miejsc parkingowych z dala od lotniska. Dzięki ofercie średnioterminowych parkingów przy Lotnisku Ławica możesz tanio i bezpiecznie pozostawić samochód tuż przy hali odlotów. To wygodne, praktyczne rozwiązanie w doskonałej cenie. Skorzystaj z niego i ciesz się wygodną podróżą.

Parking przy lotnisku w Poznaniu dla każdego pasażera

Chcesz skorzystać z jednego z naszych parkingów? Nie wiesz, czy parkować w strefie Kiss&Fly, czy na jednym z miejsc średnioterminowych? Zastanawiasz się, jakie opłaty obowiązują za postój w konkretnych strefach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą parkingu przy Lotnisku Ławica w Poznaniu. Życzymy przyjemnej podróży!