Warianty

  • Parking
   P1
   niebieski
  • Parking
   P2
   żółty
  • Parking
   P3
   czerwony
  • cena netto / miesiąc
   200 zł
   250 zł
   500 zł

Jak otrzymać kartę abonamentową?

 1. Wybierz jedną z powyższych ofert
 2. Pobierz i wypełnij formularz
 3. Wypełniony formularz prześlij na adres mailowy [email protected]

Zmiana danych użytkownika karty abonamentowej

Aby zmienić dane przypisane do karty parkingowej prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy [email protected]

Pytania dotyczące oferty:
[email protected]

Problem z kartą abonamentową

W przypadku problemów z kartą abonamentową prosimy o kontakt z obsługą parkingu:
APCOA Polska Sp. z o. o.
tel. +48 696 041 162
email: [email protected]
www.apcoa.pl

Karta abonamentowa na parking przy lotnisku Ławica

Twoją pasją są podróże, wykonywana praca wymaga od Ciebie częstych wyjazdów służbowych, a może dzielisz swoje życie między dwa miasta, państwa, a nawet kontynenty? Płacenie każdorazowo za parking przy lotnisku w Poznaniu nadwyręża Twój budżet, dlatego szukasz najkorzystniejszego rozwiązania dla siebie? Postaw na dobrze dopasowany do Twoich potrzeb abonament, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o opłaty za każdą dobę postoju, a przy tym zaoszczędzisz pieniądze. Z oferowaną przez nas kartą abonamentową możesz korzystać z parkingu na lotnisku bez ograniczeń. Nasza oferta została stworzona zarówno z myślą o Klientach indywidualnych, jak i firmach. Sprawdź wszystkie propozycje!

Przystępny cenowo abonament – nie przepłacaj za  miejsce parkingowe

Niezależnie od tego,  czy często odbywasz biznesowe bądź turystyczne podróże lotnicze, karta abonamentowa na parking przy lotnisku jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na znaczne oszczędności. Abonament to atrakcyjne rozwiązanie m.in. dla przedsiębiorstw, których pracownicy wiele podróżują z powodów zawodowych. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Klientów przygotowaliśmy różne warianty oferty, spośród których każdy z pewnością wybierze odpowiedni dla siebie abonament na parking na lotnisku Ławica w Poznaniu. Proponujemy kartę abonamentową, która obowiązuje na parkingu P1, P2 bądź P3 (oznaczonych kolejno kolorami: niebieskim, żółtym oraz czerwonym).

Karta abonamentowa – miejsce na parkingu przy lotnisku już od 200 złotych miesięcznie

Abonament to najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie dla osób, które często korzystają z parkingu na lotnisku Ławica w Poznaniu. Płacąc 200, 250 lub 500 złotych miesięcznie, zyskujesz nielimitowany dostęp do miejsca parkingowego w wybranej strefie. Najtańszą opcją jest wykupienie abonamentu na parking P1 (niebieski), którego miesięczny koszt to zaledwie 200 złotych. Miejsce na parkingu P2 (żółtym) kosztuje 250 złotych miesięcznie, z kolei najdroższym – ale i najwygodniejszym – wariantem jest parking P3 (czerwony), który zlokalizowany jest najbliżej terminalu przylotów, a jego koszt to 500 złotych miesięcznie.

Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem wybranego abonamentu, zachęcamy do wypełnienia i wysłania formularza zgłoszeniowego. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!