Zarezerwuj bilety

Sprawdź oficjalną stronę Billund:
https://bit.ly/31z3spH

Atrakcje w Billund

Wystarczy wsiąść do samolotu w Poznaniu, by w niecałe półtora godziny przenieść się do świata, w którym znowu poczujesz się jak dziecko. Wybierz się w sentymentalną podróż, podczas której będziesz miał okazję odkryć m.in.:

• LEGOLAND® Billund Resort

Park podzielony jest na 9 stref tematycznych. W strefie piratów czekają na Ciebie pirackie statki pływające po zatokach, liczne jaskinie, wodospady i plac zabaw na wodzie. W mroźnej krainie strefy polarnej spotkasz pingwiny, a także przejedziesz się kolejką górską. W królestwie rycerzy zwiedzisz zamek, gdzie skosztujesz prawdziwie królewskiej uczty, przywitasz się ze smokiem i wikingami. Po doświadczeniu wielu wrażeń będziesz mógł odpocząć w rozległym ogrodzie, po którym przechadzają się księżniczki w przepięknych, dworskich strojach. Jesteś ciekaw, jakie dodatkowe atrakcje przygotowali dla odwiedzających twórcy Legolandu? Wejdź na www.legoland.dk/en/!

• Lalandia

Największy park wodny w Danii! Prócz aquaparku znajdują się tu niezliczone place zabaw wraz ze ściankami wspinaczkowymi, restauracje, sklepy, a nawet lodowisko i stok narciarski. Bogata oferta noclegowa przyciąga turystów z różnych zakątków Europy, gwarantując niezapomniane wrażenia: www.lalandia.dk/en.

• Safari Givskud

Wybierz się w podróż Safari Busem, w czasie której poznasz aż 90 gatunków zwierząt z różnych kontynentów. Będziesz miał okazję przyjrzeć się gatunkom zagrożonym, a także przekonać się, jak wyglądał pterodaktyl, tyranozaur czy triceratops. Wizyta w Givskud to prawdziwa gratka dla miłośników zwierzaków i nie tylko. Zaplanuj swój pobyt – poznaj więcej szczegółów: www.givskudzoo.dk/en.

Nocleg w Billund

Turyści mogą zatrzymać się w jednym z hoteli położonych bezpośrednio w Billund lub zarezerwować nocleg w hotelu położonym w licznych podmiejskich miejscowościach.

Przelot z Poznania do Billund

Loty do Billund obsługiwane są sezonowo przez niskokosztowe linie lotnicze Ryanair, dwa razy w tygodniu.
Sprawdź szczegółowy rozkład lotów.

Sprawdź więcej informacji na oficjalnej stronie lotniska:
www.billund-airport.com

Lotnisko

Port Lotniczy Billund (kod IATA: BLL, kod ICAO: EKBI) jest drugim co do wielkości lotniskiem w Danii, położonym około 2 km od miasta. Do parku rozrywki LEGOLAND® można dojechać kilkoma liniami autobusów w 6 minut.